Збірник наукових праць

Історія журналу

Збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова засновано у 2010 році з метою розвитку і поширення наукових знань  на безоплатній основі. Збірник став результатом спільної наукової діяльності науковців Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Рішенням Президії Вищої Атестаційної Комісії України збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КОРЕКЦІЙНЇ ОСВІТИ» внесено до Переліку наукових фахових видань України з педагогічних та психологічних наук (Наказ Міністерства освіти та науки України № 455 від 15.04. 2014 року).